Sektörler / Medikal Ürünleri

Sağlık Ürünleri Taşıma

Generic placeholder image

Sağlık Ürünleri Frigo ve Ambar Olarak Taşınmaktadır.

İlaç hammaddesi, ilaç veya medikal malzemelerin depolanmasında GMP / GDP pratiklerinin ve ülkelerin Sağlık Bakanlığı mevzuatlarının uygulanmasının öneminin bilinciyle operasyonlarını sürdüren CRNR Uluslararası Taşımacılık, Türkiye, Macaristan ve Ukrayna’da çok kullanıcılı olarak faaliyet gösteren dev tesislerini ilaç ve medikal sektörünün hizmetine sunmaktadır.

Bu tesislerde reçeteli ilaç, OTC, kozmetik, Sağlık Bakanlığı onaylı beslenme ürünleri, diyabetik ilaçlar, kontrole tabi İlaçlar, klinik ürünler, soğuk zincir ilaçlar ve hayvan sağlığı ilaçları gibi pek çok değişik ürün gruplarına hizmet üretilmektedir.

Depo Yönetimi Hizmetleri

CRNR Uluslararası Taşımacılık; sektöre insan kaynağı, IT, güvenlik, özelleştirilmiş sistemler ve sıcaklık kontrol sistemlerinin ortak kullanımı ile operasyonel hacim değişikliklerinde esneklik ve maliyet avantajları sağlamaktadır.

CRNR Uluslararası Taşımacılık, depo yönetimi hizmetlerinde sağlık sektörü müşterilerine sıcaklık ve nem kontrollü depolama, özel ürünler için dedike ve farklı sıcaklık aralıklarında depolama, sipariş yönetimi ve sevkiyat, ülkelerin Sağlık Bakanlığı’na satış xml dosyası bildirimi, numune ürün yönetimi, soğuk zincir depolama ve sevkiyata hazırlama, iade yönetimi, klinik deneme ürünleri depolama ve lojistik yönetimi, sağlık sektörüne özel depo yönetim ve sipariş hazırlama sistemleri, otomasyona dayalı depolama ve sipariş hazırlama alanları, online olarak KPI ve sipariş statülerinin takibi gibi hizmetler vermektedir.

Antrepo Hizmetleri

CRNR Uluslararası Taşımacılık, ilaç ve medikal sektörüne hizmet vermek amacıyla sıcaklık ve nem kontrollü sağlık sektörüne özel bir antrepoyu Türkiye’de hizmete sunmuştur. Antrepoda normal alan (15-25 °C) ve soğuk alan (2-8 °C) olmak üzere 2 farklı sıcaklık aralığında hizmet verilmektedir. İlaç hammaddesi depolamaya da uygun antrepoda kontrole tabi ürünler için de özel bir alan yer almaktadır.

Sekonder Ambalajlama

Tesislerde yer alan sekonder ambalajlama alanları ile CRNR Uluslararası Taşımacılık, müşterilerinin her türlü ambalajlama işlemlerine cevap verebilmektedir. Biri Türkiye’nin en büyük Sağlık Bakanlığı onaylı sekonder ambalajlama alanı olan bu tesislerde;

Karekod Baskı ve Karekod Etiketleme

Karekod 2.Faz İçin Agregasyon

Kutu Üzerine İnkjet Baskı

Kutu Değiştirme

Prospektüs Ekleme

Dekal Etiket Yapıştırma

Numuneye Çevirme

İhraç Ürün Hazırlama hizmetleri verilmektedir.

•
Top