Sektörler / İmalat Ürünleri

İmalat Ürünleri Taşıma Detay

Generic placeholder image

İmalat ve Hammadde Ürünleri Nakliyesi

Tüketicilerin ihtiyaç duydukları ürünler, artık dünyanın her yanında, farklı ülkeler ve şehirlerde imal edilmekte veya üretilmektedir. Artan rekabet pazar payının sürekliliğinin sağlanması ve geliştirilmesi için her gün artan rekabet ortamında maliyet unsurlarının kontrol altında tutulmasını zorunlu kılmaktadır. Ürünlerin dünya üzerine yayılmış tüketicilerin bulunduğu pazarlara daha önce girmesi ve tüketicilere ulaştırılması konusunda hizmet veren taşımacıların önemi burada kendisini hissettirmektedir.

Üretici firmaların büyümesi ve küreselleşmesi ürünlerinin dünya üzerinde bir çok nokta da satışı anlamına gelmektedir. Üretim için ihtiyaç duyulan ham madde ve yarı mamullerin tedariki, üretim süreci ve ürünlerin dağıtım ağındaki satış noktaları veya tüketicilere ulaştırılmasıyla ilgili faaliyetlerin organizasyonu büyük önem kazanmaktadır. Söz konusu organizasyonun iyi düzenlenememesi eksik hizmet sunumu nedeniyle müşteri memnuniyetsizliği yaratacak ve rekabet avantajının yitirilmesine neden olacaktır.

İşte burada yerel – küresel , lojistik - taşıma organizasyonunu tamamlamış firmalar devreye girerek ürünleri üretim noktalarından son tüketim noktalarına zamanında taşıyarak raflarda yerini almasını sağlamak ve hammade halinden mamül halde tüketiciye ulaştırana kadar aradaki maaliyetleri – faaliyetleri optimize edecek firmalara gereksinim duyulmaktadır.

Taşımacılık sektöründe 2005 yılın dan itibaren faaliyet gösteren firmamız CRNR Uluslararası Nakliyat100’ü aşkın ülkede faaliyet gösteren yerel ve küresel acenta ağıyla , ulaslararası taşıma alanında uzman ve deneyimli personeliyle bütün bu taşıma sorunlarınızın çözümü için hizmet vermektedir.

Top