Sektörler / Parekende Tekstil Ürünleri

Kolılı ve Askılı Tekstil Ürünleri

Generic placeholder image

Kolılı ve Askılı Tekstil ÜrünleriNakliyesi

Değişen ve gelişen tekstil sektörüne yönelik olarak Avrupa’nın birçok bölgesiyle bağlantılı olarak çalışıyoruz. Ürünlerin teslim alınmasından nihai müşterisine teslim olana kadar bütün süreçler ekibimiz tarafından takip edilmektedir.

Perakende ve Tekstil Sektörü için Katma Değerli Hizmetler

CRNR Uluslararası Nakliyatperakende ve tekstil sektörünün gereksinimleri olan ütüleme, özel kart, not ekleme, etiketleme, shrinkleme, kalite kontrol, garanti belgesi ekleme, hediye paketleme, kullanım kılavuzu ekleme, barkodlama gibi katma değerli hizmetler ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Katma Değerli Hizmetler

CRNR Uluslararası Nakliyat’den Perakende Sektöründe Rekabet Gücü Kazandıran Hizmetler

Dağıtım hizmetleri kapsamında farklı tedarikçiden gün içerisinde gelen çeşitli gıda, gıda dışı, elektronik ve tekstil ürünlerini konsolide eden CRNR Uluslararası Nakliyat, marketlere ve mağazalara en yüksek araç doluluk oranıyla dağıtım yaparak, müşterilerinin sektörde daha rekabetçi olmasına katkı sağlamaktadır.

Ayrıca ön taşıma hizmetleriyle tedarikçilerin üretim merkezi ve depolarından ürünleri teslim alarak farklı ihtiyaç ve taleplere de cevap vermektedir. Yine güçlü organizasyon ağıyla marketlerden/mağazalardan iade ürünleri teslim alarak, müşterilerine tersine lojistik ve marketler/mağazalar arası transfer hizmetleri sağlamaktadır.

Depolama Çözümleri

Paletli, paletsiz, askılı (tekstil) mal kabul

Raflı depolama

Koli bazında sipariş toplama ve birleştirme

Katma Değerli Hizmetler (etiketleme, alarmlama, boncuklama)

Envanter yönetimi

Sistemsel kayıt

Raporlama

Dağıtım Çözümleri

Mal kabul

Etiketleme

Sistemsel kayıt

Optimizasyon

Raporlama

Ön taşıma

Yüksek araç doluluk oranı ile dağıtım (Askılı, paletli)

Tersine Lojistik (iade lojistiği)

Top