Hizmetlerimiz

Azerbaycan Komple- Parsiyel Taşımacılık

Azerbaycan Nakliye Hizmetleri

TÜRKİYE İstanbul – Azerbaycan arasında uluslararası lojistik hizmeti veren firmamız, müşteri odaklı çözümler üreterek farklılık yaratmaktadır. Azerbaycan'da Nakliyat Firmaları Arasında Öncü Şirketimiz CRNR Uluslararası Taşımacılık Azerbaycan'ın nakliyat ve lojistik ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız;

İş sürecinin planını yapar, Yük ve evrakları takip eder, İhtiyaca yönelik olarak organize olur,En uygun navlun tekliflerini detaylı bir şekilde inceleyerek, kombine hizmetlerle taşımaya konu olan yükleri alıcısıyla buluşturur.

HİZMETLERİMİZ

Kapıdan kapıya taşımalar

Komple - parsiyel yüklemeler

Azerbaycan gümrükleme hizmetleri

Azerbaycan depolama hizmetleri

Azerbaycan iç nakliye hizmetleri

Ağır tonaj - gabari yüklemeler

Ayrıca Azerbaycan'da ağır nakliyat, dkp sac, konteyner taşımacılığı, araç taşıma, ağır nakliye hizmetlerinin yanı sıra; Azerbaycan içerisindeki taşımalarda, varil taşıma, tır nakliye, yük taşımacılığı, saç aparatları, ağır taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, tır taşımacılığı, ağır nakliye, ağır nakliyat, kaldırma aparatları taşımacılıklarıda yapılabilmektedir.

HAFTALIK KOMPLE PARSİYEL YÜKLEMELERİMİZ

Parsiyel çıkışlarımız;

İTHALAT : Salı ,Çarşamba, Perşembe, Cuma günleridir.

İHRACAT : Salı ,Çarşamba, Perşembe (Yük durumuna göre çıkış), Cuma, Cumartesi günleridir (Kesin çıkış).

Komple çıkışlarımız hafta içi her gündür.

Taşımalarımızın tümü "CMR SİGORTASI" kapsamındadır.

Transit yol süresi komple taşımalarda 4-6 gün arasıdır.

Parsiyel taşımalarda 5-7 gün arasıdır.

1 Lademetre (LDM) =1.750 kg 1 M3 = 333 kg.

BAŞLICA TAŞIDIĞIMIZ YÜK ÇEŞİTLERİ

Otomotiv, Rulo sac, ADR, kimyevi maddeler ,mobilya, kauçuk malzemeler, kırtasiye, , aksesuar Maden, alüminyum, makine parçaları, ambalaj malzemeleri, araç gereç, asfalt Moda gereçleri, ayakkabı, mukavva, bakır, mürekkep, bilgisayar malzemeleri, orman ürünleri Boru, palet ,cam, pastacılık malzemeleri, çanta, pencere, çelik, plastik malzemeler Çorap, sağlık ürünleri, demir, ses düzenekleri, el aletleri, silikon, elektrik malzemeleri, taş, Taş ürünleri, fotoğraf malzemeleri, tehlikeli maddeler, gazete kağıdı, temizlik malzemeleri.

Tedarik zinciri içerisinde bürokratik halka olarak önemli bir yere sahip olan gümrükleme hizmeti; bugün halen CRNR Uluslararası Taşımacılık bünyesinde; konulara son derece hakim, deneyimli ve olayı sadece gümrükleme hizmeti olarak ele almayıp; Bünyemizde bulunan Forwarder ve gümrükleme şirketimizle dünyanın her yerine karayolu ile havayolu, denizyolu, İata kargo acenteliğimiz komple ve parsiyel taşımacılık, Türkiye'nin her limanından gümrükleme hizmeti verilmektedir. .

Generic placeholder image
Generic placeholder image
Top