Sektörler / Otomotiv Ürünleri

Otomotiv Ürünleri Nakliyesi

Generic placeholder image

Otomotiv Ürünleri Komple & Parsiyel Olarak Taşınmaktadır.

CRNR Uluslararası Taşımacılık Lojistik, ürün ve üretim teknolojilerinde meydana gelen değişiklikler çerçevesinde değişim yaşayan otomotiv sektörünün ihtiyaç duyduğu verimli ve hızlı lojistik altyapısını sürekli geliştirmektedir.

CRNR Uluslararası Taşımacılık Lojistik, lojistik faaliyetlerinin üç önemli boyutu olan hız, kalite ve fiyat avantajını göz önünde bulundurarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak optimum çözümleri üretmek için multimodal taşımacılık modellerini geliştirerek kullanmaktadır.

Bitmiş Araç Lojistiğinde CRNR Uluslararası Taşımacılık Farkı

Operasyonel mükemmellik, esneklik, güçlü IT altyapısı, uluslararası dağıtım ağının geniş olması gibi avantajlarını kullanarak ülkeler bazında lokal – uluslararası çözümler ve stoklama alanı çözümleri geliştiren CRNR Uluslararası Taşımacılık, siparişten teslime bitmiş araç lojistiği hizmetleri sunmaktadır.

Automotive Logistics

Just-in Time

Otomotiv firmaları, birçok farklı tedarikçiden çok farklı sayıda ve çeşitte ürünü temin ederek, üretim hatlarına zamanında besleme yapma gerekliliği duymaktadır. Bu ihtiyaç ve lojistik süreçlerinde yaşanan yoğun hareketlilik, bu sektördeki lojistik süreçlerin yönetimini önemli kılmaktadır. Bu doğrultuda CRNR Uluslararası Taşımacılık, otomotiv ve yan sanayi imalatçılarının lojistik ihtiyaçlarına yönelik sektör odaklı çözümler üretmekte ve süreçlerin etkin yönetimini sağlamaktadır.

CRNR Uluslararası Taşımacılık Lojistik aynı zamanda satış sonrası destek ve yedek parça satışı için kurulan dağıtım ağını etkin kılmak adına gereken depolama ve dağıtım sistemlerini; müşterilerine özel çözümler üreterek ve değişen ihtiyaçları göz önünde bulundurarak modellemektedir.

•
Top